Науково-практичний журнал
УКР   ENG
Регіональна економіка
   Журнал Регіональна економіка -- re2009.02.071

Репозитарій ІРД НАНУ Репозитарій НБУВ Петрович Й. М. Управлінський потенціал та його вплив на ефективність діяльності машинобудівних підприємств / Й. М. Петрович, Л. М. Прокопишин // Регіональна економіка. – 2009. – №2(52). – С. 71-80.

Автори

Анотація

Визначено сутність управлінського потенціалу машинобудівних підприємств та його місце в структурі економічного потенціалу, розглянуто стан його професійно-кваліфікаційної характеристики та обґрунтовано вибір основного показника, який відображає результати діяльності підприємства під час впливу на неї управлінського потенціалу.

Ключові слова:

структура потенціалу, управлінський потенціал, оцінювання, ефективність використання

Подібні статтіРепозитарій НБУВ Репозитарій ІРД НАНУ УДК 336.764.2
Іващук Н. Л. Способи оцінювання азіатських опціонів / Н. Л. Іващук // Регіональна економіка. – 2008. – №1(47). – С. 197-205.

Літер.: 10


Досліджено сутність одного із різновидів похідних інструментів, а саме азіатських опціонів, які є представниками групи екзотичних опціонів. Розглянуті види азіатських опціонів та їх інвестиційну привабливість для інвесторів. Визначено способи обчислення суми кінцевого платежу для арифметичних та геометричних азіатських опціонів з правом купівлі та з правом продажу. Описані фактори впливу на ціну цих деривативів та способи оцінювання їх вартості. 
деривативи, опціони, опціонна премія, функція платежу, оцінювання 


Веб-майстер П. Попадюк