Науково-практичний журнал
УКР   ENG
Регіональна економіка
   



Журнал Регіональна економіка -- re2009.03.144

Репозитарій ІРД НАНУ Репозитарій НБУВ Дейнека А. М. Лісовий сектор: аналіз структури, взаємодії з іншими секторами економіки та довкіллям / А. М. Дейнека // Регіональна економіка. – 2009. – №3(53). – С. 144-151.

Автори

Анотація

З позицій системного підходу розглядається лісовий сектор як динамічна структура в контексті національної економіки з урахуванням класифікації видів економічної діяльності, а також економічних, соціальних та екологічних послуг, що надаються суспільству. Звернено увагу на роль окремих видів капіталу у функціонуванні лісового сектора з позицій екологічної економіки. Проаналізовано інституціональні аспекти його розвитку та сутність взаємодії з іншими секторами економіки.

Ключові слова:

лісовий сектор економіки, лісові ресурси, інституційна структура, продукція лісового господарства, послуги лісового господарства

Подібні статті



Репозитарій НБУВ Репозитарій ІРД НАНУ УДК 630*6:330.3[339.9+332.1]
Дейнека А. М. Еволюція концепції сталого розвитку лісового господарства та її економіко-правове забезпечення на міжнародному і регіональному рівні / А. М. Дейнека // Регіональна економіка. – 2008. – №1(47). – С. 99-105.

Літер.: 7


Проаналізовано історичний розвиток ідей сталого управління лісовим господарством у контексті концепції сталого розвитку. Охарактеризовано міжнародні процеси щодо критеріїв та індикаторів менеджменту сталого лісового господарства. Обґрунтовано доцільність запровадження нових підходів і стратегій міжнародної та регіональної лісової політики. 
еколого-економічні проблеми, критерії та індикатори, менеджмент лісового господарства, сталий розвиток 



Репозитарій НБУВ Репозитарій ІРД НАНУ Польовський А. М. Застосування розрахункової моделі часткової рівноваги попиту і пропозиції лісової продукції для аналізу лісової політики України / А. М. Польовський // Регіональна економіка. – 2008. – №3(49). – С. 57-64. 

Проаналізовано результати апробації розрахункової моделі часткової рівноваги попиту і пропозиції продукції лісового сектора України. Обґрунтовано систему основних інструментів, спрямованих на вдосконалення національної та регіональної лісової політики України. 
лісова політика, аналіз, лісовий сектор економіки, альтернативні сценарії, моделювання загальної рівноваги, інструменти 


Веб-майстер П. Попадюк