Науково-практичний журнал
УКР   ENG
Регіональна економіка
   Журнал Регіональна економіка -- re2011.02.143

Репозитарій ІРД НАНУ Репозитарій НБУВ Градюк Н. М. Соціальна відповідальність підприємств в умовах становлення громадянського суспільства в Україні / Н. М. Градюк // Регіональна економіка. – 2011. – №2(60). – С. 143-150.

Автори

Анотація

Здійснено аналіз історичних передумов розвитку соціально-відповідальних відносин бізнесу і громади та виділено основні етапи становлення стратегічної корпоративної філантропії в Україні. Детерміновано роль соціального інвестування як стратегічного інструменту реалізації принципів соціальної корпоративної відповідальності перед суспільством. Визначено основні види соціальних інвестицій та можливості їх імплементації як фактора соціалізації економіки. Окреслено основні чинники взаємовпливу бізнесу, громади, неурядових організацій та влади в світлі розвитку громадянського суспільства в Україні. Виділено та охарактеризовано низку форм соціальної активності бізнесу у життєдіяльності суспільства і громади.

Ключові слова:

підприємство, соціальна відповідальність, громада, громадянське суспільство, соціальні інвестиції, форми соціальної активності


Веб-майстер П. Попадюк