Науково-практичний журнал
УКР   ENG
Регіональна економіка
   



Телюк Катерина Федорівна



Телюк Катерина Федорівна

старший викладач кафедри фінансів, Львівський навчально-науковий інститут ДВНЗ «Університет банківської справи»

Контакти: k.teljuk@gmail.com



Співавтори



Білокриницька Марія Станіславівна

Гирик Ольга Семенівна

Коблик Марта Юріївна

Кравчук Вікторія Ігорівна



Публікації



Репозитарій НБУВ Репозитарій ІРД НАНУ УДК 338.45:620.91; JEL O13, L94
Телюк К. Ф. Енергозбереження як складова системи вдосконалення суспільного виробництва / К. Ф. Телюк, М. С. Білокриницька, В. І. Кравчук // Регіональна економіка. – 2017. – №2(84). – С. 46-54.

Літер.: 12


Розглянуто нормативно-правове регулювання енергетики, стратегічні та тактичні напрями реформування цієї сфери. Виділено енергозбереження як засіб удосконалення виробництва та споживання. Проаналізовано показники енергоспоживання на території України та, зокрема, Львівщини. Визначено залежність тарифу на електроенергію від кількості спожитої енергії. Розглянуто заходи щодо енергозбереження на Львівщині. Наведено зарубіжний досвід моделей фінансування енергоефективності. Запропоновано кроки реформування енергетичної галузі в Україні. 
енергетична галузь, енергоспоживання, енергозбереження, енергетична стратегія, енергоефективність, тариф на енергоспоживання 



Репозитарій НБУВ Репозитарій ІРД НАНУ УДК 504.06(477.83):504.06, JEL Q20, R58
Телюк К. Ф. Екологічна безпека Львівщини як складова екологічної безпеки держави / К. Ф. Телюк, О. С. Гирик, М. Ю. Коблик // Регіональна економіка. – 2016. – №2(80). – С. 89-103.

Літер.: 14


Розглянуто основні складові економічної безпеки та запропоновано їх доповнити таким елементом, як екологічна безпека. Визначено основні критерії безпеки та екологічні нормативи, на які спирається будь-яке регулювання природокористування. Порушення нормативів створює умови для екологічного ризику, у результаті чого потрібно розробляти систему управління ним. Проаналізовано основні показники екології Львівщини, дотримання екологічної безпеки та фінансування екологічної безпеки України, а також капітальні інвестиції на охорону навколишнього природного середовища за напрямами інвестування. Наведено зарубіжний досвід дотримання екологічних норм і нормативів таких країн, як Німеччина, Франція, Бельгія, Нідерланди та Норвегія. Досліджено основні проблеми екологічної безпеки, запропоновано заходи з охорони земельних ресурсів Львівської області та шляхи і способи розв’язання проблем поводження з відходами. 
економічна безпека, екологічна безпека, нормативи екологічної безпеки, критерії безпеки, екологічний ризик 


Веб-майстер П. Попадюк