Науково-практичний журнал
УКР   ENG
Регіональна економіка
   Журнал Регіональна економіка -- re2011.04.205

Репозитарій ІРД НАНУ Репозитарій НБУВ УДК 338.242.4:502.62
Дребот О. І. Система державного управління природно-заповідним фондом України та її регіонів / О. І. Дребот // Регіональна економіка. – 2011. – №4(62). – С. 205-209.
Літер.: 4

Автори

Анотація

Розглянуто питання налагодження природоохоронного державного управління як свідомого, цілеспрямованого та активного виду людської діяльності, спрямованого на створення, організацію і збереження територій та об’єктів природно-заповідного фонду (ПЗФ).

Ключові слова:

природно-заповідний фонд, управління, природоохоронне державне управління

Подібні статтіРепозитарій НБУВ Репозитарій ІРД НАНУ УДК 332.143:352/354
Бубенко П. Т. Житлово-комунальне господарство регіону як системний об'єкт дослідження якісних характеристик / П. Т. Бубенко, О. В. Димченко // Регіональна економіка. – 2011. – №4(62). – С. 57-66.

Літер.: 12


Розглянуто проблему оцінки якісних характеристик ЖКГ як системного об’єкта, визначено тенденції, під впливом яких вона буде вимушена позитивно змінюватися. На основі аналізу міжнародного досвіду визначено, що такий значимий об’єкт як ЖКГ, повинен досліджуватись на принципах аналізу якісно-функціональних характеристик. Обґрунтовано, що аналітичним і проектним завданням дослідження якості ЖКГ, як цілісної системи, є її відображення в певній структурі показників. 
якість, житлово-комунальне господарство, система, управління, саморегулювання, саморозвиток 


Веб-майстер П. Попадюк