Науково-практичний журнал
УКР   ENG
Регіональна економіка
   Журнал Регіональна економіка -- re2008.04.151

Репозитарій ІРД НАНУ Репозитарій НБУВ Станков О. С. Особливості діяльності арабських фінансових інституцій на світових ринках / О. С. Станков // Регіональна економіка. – 2008. – №4(50). – С. 151-156.

Автори

Анотація

З урахуванням стрімкого приходу іноземного капіталу у фінансово-банківський сектор України, оцінюється поточний стан і перспективи приходу арабських банків на вітчизняний ринок. Доводиться перспективність розвитку міждержавних фінансово-економічних стосунків України і країн арабського Сходу з урахуванням їх специфічності. Наводяться особливості діяльності ісламських банків, перспективні проекти для спільного фінансування, що розглядаються в контексті доцільності поглиблення українсько-арабського співробітництва. Підкреслена доцільність пошуку Україною нових шляхів для втілення загальнодержавної програми і реалізації економічно вигідних проектів, у т. ч. фінансових, на світових ринках.

Ключові слова:

двостороння співпраця, контакти міжфінансових інституцій, ісламські фінанси, проектне фінансування, банківські інституції, релігійна основа здійснення фінансових операцій, кредитні послуги, депозит, процентні ставки


Веб-майстер П. Попадюк