Науково-практичний журнал
УКР   ENG
Регіональна економіка
   Іващук Наталія ЛеонідівнаІващук Наталія Леонідівна

доктор економічних наук, професор

завідувач кафедри фінансів, Університет економіки і підприємництва (м. Хмельницький)

Контакти: nivashchuk@yahoo.com, ovlopushansky@yahoo.co.ukТел.дом.:oo.com

Сторінки:СпівавториІващук Олександр ВалерійовичПублікаціїРепозитарій НБУВ Репозитарій ІРД НАНУ УДК 330.123.72:621.2:338

Літер.: 24


Проведено аналіз сучасного стану ринку природного газу у Польщі. Зокрема, описано основні засади його організації, які випливають із внутрішніх законодавчих актів, директив та інших документів регуляторних органів Європейського Союзу. Окрім того, досліджено обсяги власного видобутку, імпорту та продажу енергетичних продуктів. Проаналізовано структуру споживання природного газу, а також фізичні можливості його зберігання на території країни. 
природний газ, газовий конденсат, оператори систем транспортування і розподілу газу, підземні сховища газу Репозитарій НБУВ Репозитарій ІРД НАНУ УДК 336.764.2
Іващук Н. Л. Способи оцінювання азіатських опціонів / Н. Л. Іващук // Регіональна економіка. – 2008. – №1(47). – С. 197-205.

Літер.: 10


Досліджено сутність одного із різновидів похідних інструментів, а саме азіатських опціонів, які є представниками групи екзотичних опціонів. Розглянуті види азіатських опціонів та їх інвестиційну привабливість для інвесторів. Визначено способи обчислення суми кінцевого платежу для арифметичних та геометричних азіатських опціонів з правом купівлі та з правом продажу. Описані фактори впливу на ціну цих деривативів та способи оцінювання їх вартості. 
деривативи, опціони, опціонна премія, функція платежу, оцінювання 


Веб-майстер П. Попадюк