Науково-практичний журнал
УКР   ENG
Регіональна економіка
   Музичук Оксана ЄвстахіївнаМузичук Оксана Євстахіївна

заступник начальника Головного управління економіки Львівської обласної державної адміністраціїСпівавториМікула Надія Анатоліївна

Тимечко Ірина РоманівнаПублікаціїРепозитарій НБУВ Репозитарій ІРД НАНУ Тимечко І. Р. Регіональні дослідження впливу прикордонної торгівлі на життєдіяльність мешканців прикордоння / І. Р. Тимечко, Н. А. Мікула, О. Є. Музичук // Регіональна економіка. – 2009. – №3(53). – С. 175-181. 

Розглянуто вплив прикордонної торгівлі на життєдіяльність мешканців прикордоння на основі соціологічного дослідження, а також отичних регіональних досліджень. Вивчено поведінку й мотивацію людей у різних аспектах (залежно від віку, національності, соціального стану, освіти, місця проживання тощо) та умови, що визначають масовість зайнятих у прикордонній торгівлі, формування транскордонних потоків на основі соціальних ознак. Обґрунтовано роль та місце прикордонної торгівлі в життєдіяльності населення прикордонних територій. Запропоновано напрями вдосконалення нормативно-правової бази організації прикордонної торгівлі в умовах участі України в СОТ. 
прикордонна торгівля, прикордонна територія 


Веб-майстер П. Попадюк