Науково-практичний журнал
УКР   ENG
Регіональна економіка
   Ахромкін Євген МихайловичАхромкін Євген Михайлович

доктор економічних наук, професор

професор кафедри економічної безпеки, публічного управління та адміністрування, Житомирський державний технологічний університет

Сторінки:ПублікаціїРепозитарій НБУВ Репозитарій ІРД НАНУ УДК 331.101.262:332.1
Ахромкін Є. М. Аналіз проблем розвитку і використання людських ресурсів у Луганській області / Є. М. Ахромкін // Регіональна економіка. – 2008. – №2(48). – С. 97-104.

Літер.: 4


Здійснено ґрунтовний аналіз показників розвитку і використання людських ресурсів у Луганській області і запропоновані методичні підходи щодо аналізу і прогнозування розвитку потенціалу населення регіону з використанням інформаційних можливостей державної статистичної звітності. Підсумкові результати і прогнози: скорочення постійного населення області, особливо в сільській місцевості і провідних областях, найманих працівників підприємств, установ і організацій, що працюють в «тіньовому» секторі і тому подібне, наочно показують недосконалість здійснюваної соціально-економічної політики в Україні і її складових (соціальної, демографічної, економічної, податкової, кредитно-фінансової, інвестиційної, підприємницької та ін.) на регіональному рівні. Здійснено ґрунтовний аналіз показників розвитку і використання людських ресурсів в Луганській області та запропоновано методичні підходи щодо аналізу і прогнозування розвитку потенціалу населення регіону з використанням інформаційних можливостей державної статистичної звітності. 
людські ресурси, потенціал населення регіону, аналіз, прогнозування 


Веб-майстер П. Попадюк