Науково-практичний журнал
УКР   ENG
Регіональна економіка
   Чепелевський Юрій ЛеонідовичЧепелевський Юрій Леонідович

аспірант кафедри європейської інтеграції та права, Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України

Контакти: tetis74@ukr.net

Сторінки:ПублікаціїРепозитарій ІРД НАНУ УДК [332.122:911.375]:[339.923:061.1]; JEL O18, R11
Чепелевський Ю. Л. Особливості формування іміджу міста в контексті євроінтеграції. Регіональна економіка. 2021. №1(99). С. 15-19. DOI: https://doi.org/10.36818/1562-0905-2021-1-2.

Літер.: 6


Визначено основні аспекти стратегічного планування іміджу міста. В Україні як демократичній країні, де головним джерелом влади є народ, стратегічне планування, зокрема у сфері містобудівної діяльності, має відбуватися для людей і разом з людьми. Система планування має бути прозорою. Всі кроки мають бути зрозумілими, їх необхідно пояснювати й відкрито обговорювати, надаючи важливого значення участі громади. Визначено етапи стратегічного планування, які представляють відповідні завдання і мають бути виконані на основі місцевих громадських, бізнесових і промислових організацій, що дають змогу отримати всебічну інформацію про їхні проблеми й потреби. Представлено європейський досвід участі громади у стратегічному плануванні, зокрема на прикладі м. Барселони (Іспанія) і м. Гамбурга (Німеччина). Участь громади у формі партнерства на всіх етапах (як у процесі розроблення, так і реалізації та моніторингу досягнутих результатів) сприятиме оптимізації процесу регулювання містобудівної діяльності в нашій країні. 
імідж, містобудівна діяльність, стратегічне планування, консультування, партнерство 


Веб-майстер П. Попадюк