Науково-практичний журнал
УКР   ENG
Регіональна економіка
   Мазур Анастасія ВікторівнаМазур Анастасія Вікторівна

аспірант кафедри менеджменту, економічний факультет, Львівський національний університет імені Івана Франка

Контакти: nastia.mazur@urk.net, nastia.lnu@gmail.com

Сторінки:СпівавториКохан Маріанна ОстапівнаПублікаціїРепозитарій ІРД НАНУ УДК 338.1:330.3:332.1:352; JEL R11
Кохан М. О., Мазур А. В. Регіональні детермінанти розвитку екосистеми стартапів у місті Львові. Регіональна економіка. 2019. №4(94). С. 74-86. DOI: https://doi.org/10.36818/1562-0905-2019-4-6.

Літер.: 30


Розглянуто поняття стартапів та екосистеми розвитку стартапів. Досліджено рейтинги інноваційності країн і регіональних екосистем стартапів, чинники впливу на успішний розвиток стартапів. Виявлено головні сильні та слабкі сторони для розвитку стартапів в Україні. Розглянуто рейтинг найкращих регіональних екосистем стартапів у світі. Висвітлено досвід регіонів-лідерів, ефективність яких зумовлена увагою до фінансування, нетворкінгу, розширенням доступів до ринків, залученням та вихованням талантів, накопиченням досвіду та наукових розробок, спеціалізацією та стратегією регіонального фокусування. Враховуючи методологію та результати Global Startup Ecosystem Ranking 2019, емпірично досліджено екосистему стартапів м. Львова. Систематизовано та охарактеризовано стартапи, що працюють у місті, елементи та динаміку міської стартап-інфраструктури. Виявлено ресурсні передумови для успішного розвитку стартапів: фінансування, таланти, досвід, зв’язаність, доступ до ринків. 
стартап, екосистема стартапів, державна підтримка стартапів, бізнес-інкубатори, інноваційна інфраструктура, венчурне фінансування, розумне місто 


Веб-майстер П. Попадюк